Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Обаму вважають найгіршим президентом

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

Обаму вважають найгіршим президентом

Барак Обама розчарований

Третина американців називає Барака Обаму найгіршим президентом США від часів Другої світової війни. Як засвідчило опитування громадської думки, представлені Квінніпекським університетом, нарікання в респондентів викликають фактично всі показники його діяльності — від економіки до зовнішньої політики.

«За 69 останніх років американської історії найгіршими з 12 президентів визнано Барака Обаму й Джорджа Буша-молодшого», — розповів представник університету. За його словами, 33 % опитаних назвали найгіршим нинішнього господаря Білого дому, 28 % — його попередника.
Останнім часом п. Обама суттєво втратив довіру з боку американців. Зокрема, згідно з результатами спільного опитування телеканалу АВС і газети Washington Post, проведеного навесні, рейтинґ схвалення політики чинного президента США за три минулих місяці впав на 5 %, склавши 41 %. Таким чином, рейтинґ американського лідера сягнув мінімального значення від моменту обрання Обами на президентську посаду. Тільки 42 % респондентів схвалюють його політику в галузі економіки, 37 % американців згодні з планом реалізації реформи охорони здоров’я Obamacare, і 34 % опитаних визнали розумними його дії щодо ситуації в Україні.
Найкращим президентом США в період після Другої світової війни американці вважають Рональда Рейґана (1981-1989). Опитування проводилося телефоном у період з 24 по 30 червня. Участь у ньому взяли 1 446 осіб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply