Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Обаму розкритикували в Сенатській комісії

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Обаму розкритикували  в Сенатській комісії

Хоча основну увагу в передвиборній кампанії в США прикуто до проблем економіки, республіканці неодмінно спробують використати проти Барака Обами його обіцянку Дмитрові Медведєву після виборів зайняти «гнучкішу» позицію з питань оборони. Вважається, що президент мав на увазі скорочення ядерних озброєнь і американську ПРО в Європі.

Республіканці випробували свою стратеґію під час обговорення фіскального бюджету Стратеґічного командування ЗС США на 2013 рік у Сенатській комісії у справах збройних сил, пише The Washington Post. Спочатку сенатор Джейм Інгоф запитав у голови Стратеґічного командування генерала Роберта Келера й начальника кіберкомандування США Кіта Александера, чи не бажають вони прокоментувати розмову Барака Обами з Дмитром Медведєвим у Сеулі. Келер і Александер промовчали. Інгоф висловив стурбованість щодо того, що президент нібито планує скоротити арсенал США до 300 ядерних боєголовок, причому в односторонньому порядку, а також за рахунок модернізації стратеґічних озброєнь. На думку сенатора Келлі Айотта, грошей на модернізацію 2013 року виділяється недостатньо.

Ще один представник республіканців у сенаті, Джефф Сешшнз, торкнувся теми американської ПРО в Європі. За його словами, система, запропонована адміністрацією Буша для розміщення в Польщі, яку п. Обама 2009 року «ні з того ні з сього скасував», пройшла випробування, а перехоплювачі президента — ні. «Насправді польські ракети-перехоплювачі Джоржа Буша ніколи не випробовувалися, а система Барака Обами була схвалена НАТО», — виправляє сенатора The Washington Post.

 Washington Post

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply