Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Обаму просять визнати ДНР і ЛНР терористами

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

Обаму просять визнати ДНР і ЛНР терористами
Марк Стівен Кірк — член Республіканської партії, сенатор США від штату Іллінойс, капітан II рангу резерву ВМС США й один із сенаторів, котрі підписали листа до Обами

Марк Стівен Кірк — член Республіканської партії, сенатор США від штату Іллінойс, капітан II рангу резерву ВМС США й один із сенаторів, котрі підписали листа до Обами

Група з 19 американських сенаторів-республіканців звернулася до президента США з проханням визнати Донецьку та Луганську «народні республіки» (ДНР і ЛНР, відповідно) терористичними організаціями та внести їх у чорний список. «Ми закликаємо вас у рамках американського законодавства визнати структури проросійських «повстанців» — так звані Донецьку народну республіку та Луганську народну республіку іноземними терористичними організаціями», — зазначили сенатори. За їхнім твердженням, такий крок «може привести до серйозних ускладнень для Російської Федерації (РФ)».

Сенатори «вітали дії міністерства фінансів США, яке ввело санкції (проти ДНР і ЛНР. — Ред.) 16 липня». Однак, на думку авторів листа, «включення їх до списку іноземних терористичних організацій мало би більш стримуючий вплив на ці угруповання і на тих, хто їх підтримує». Законодавці заявили, що сподіваються отримати від президента негайну відповідь.
За законами США, визнання будь-якої структури «іноземною терористичною організацією» не тільки накладає обмеження на поїздки осіб, пов’язаних із ними, а передбачає заморожування будь-яких належних їм активів, які можуть опинитися під юрисдикцією США. Крім того, надання їм матеріальної підтримки розглядається як злочин.
Водночас, на розгляд комітету з міжнародних справ палати представників Конґресу надійшов законопроект про заборону визнання Криму частиною РФ. Документ під назвою «Заборона уряду США визнавати анексію Криму Росією», тексту якого ще не оприлюднено, вніс Джеральд Конноллі, конґресмен-демократ від штату Вірджинія. Зазначається, що Конґрес має розійтися на канікули, тож через це найближчим часом не очікується розгляду законопроекту.
Сам же Барак Обама заявив у інтерв’ю виданню The Economist, що не розчарований нинішніми відносинами з РФ. «У нас були продуктивні відносини з Медведєвим, коли він був президентом. Ми зробили дуже багато речей. Гадаю, що Росію можна розглядати як дволикого Януса — вона дивиться на Схід і на Захід. І я гадаю, що дії Путіна можуть бути згубними в довготерміновій перспективі, хоча в короткотерміновій – він може стати популярним політиком у країні й таким, що створює певні незручності за її межами», — зазначив п. Обама. Крім того, глава Білого дому сподівається, що питання ядерної зброї не стане знову темою обговорення на міжнародній арені. Також він заявив, що, поки Сполучені Штати контролюють це питання, не станеться нічого невиправного.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply