Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Обама відвідав Південну Африку

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

Обама відвідав Південну Африку

Барак Обама 29 червня прибув із візитом у Південно-Африканську Республіку (ПАР) і зустрівся із Джейкобом Зумою, главою держави. Американський лідер також мав зустріч із родичами Нельсона Мандели, колишнього президента ПАР.

Виступаючи на прес-конференції в Преторії, президент США назвав Нельсона Манделу своїм героєм. За словами американського лідера, приклад Мандели, який домігся перетворення рідної країни на «вільну демократичну державу», надихнув його самого й безліч інших лідерів по всьому світу.
Джейкоб Зума, своєю чергою, сказав, що Барак Обама в студентські роки брав активну участь у акціях проти режиму апартеїду в ПАР. Президент ПАР додав, що продовжує молитися за здоров’я Мандели.
Напередодні, 28 червня, колишня дружина Нельсона Мандели повідомила про те, що стан 94-річного екс-президента, який 8 червня був шпиталізований із легеневою інфекцією, значно покращився. Зазначимо, що з кінця 2012 року колишній президент ПАР потрапляв до лікарні тричі.
Сутички поліції з демонстрантами, які виступали проти приїзду президента США в ПАР, відбулися 29 червня на околиці Йоганнесбурга. Озброєні поліцейські застосували для розгону натовпу світло-шумові гранати. Акти протесту пройшли в поселенні Соуето, на південно-західній околиці міста біля будівлі кампусу університету Йоганнесбурга, де Барак Обама зустрічався з молоддю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply