Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Новий конфуз для Обами

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Новий конфуз  для Обами

Американські морські піхотинці завдали травм бразильській повії, викинувши її з посольського автомобіля: вона отримала перелом ключиці, пише Daily Mail. Інцидент, що стався в столиці Бразилії в листопаді минулого року, здобув широкий розголос після того, як бразильський журналіст запитав про нього в Леона Пенетти, міністра оборони США, під час його латиноамериканського туру.

За даними місцевої поліції, Ромільда Феррейра в числі інших жінок їхала з нічного клубу в посольському автомобілі з працівниками охорони американського посольства. Через суперечки про оплату послуг «нічних метеликів» американці виштовхнули п. Феррейру з автівки, після чого переїхали її автомобілем і зникли з місця пригоди, не запропонувавши їй допомоги. У підсумку в жінки зламана ключиця та двоє ребер, а також вона отримала травму легені, ідеться в замітці.

Поліцейські, які розслідували цю подію, вимагали арешту водія автомобіля й одного з військовиків. Але американська влада відкликала з країни їх і двох інших військових, які перебували в автомобілі, перш ніж їм було висунуто обвинувачення. Пан Панетта повідомив, що посольство оплатило лікування Ромільди Феррейри, а двоє морських піхотинців було понижено в чині. «Про цю історію стало відомо через тиждень після того, як десятьох американських аґентів Секретної служби звинуватили в наймі повій у Колумбії перед візитом Барака Обами на саміт Америк», — пише Метт Ропер.

Daily Mail

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply