Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Найкращі подарунки до Різдва

Автор:

|

Грудень 21, 2020

|

Рубрика:

Найкращі подарунки до Різдва
Меланія Трамп у Білому домі

До Різва всі американці отримали медичний дарунок. Алекс Азар, міністр охорони здоров’я США, після успішно проведених тестувань прототипу вакцини компанії Moderna оголосив масову вакцинацію в країні. Компанія Moderna розповіла про результати третього етапу тестування свого прототипу вакцини, що охоплював 30 тис. осіб. Результат вражаючий: 94,1 % ефективності проти появи симптомів коронавірусу і 100 % ефективності проти складного перебігу захворювання.
«Позитивні попередні результати підтверджують здатність нашої вакцини запобігати хворобі, яку викликає Covid-19 з ефективністю у 94,1 % і, що важливо, здатність нашої вакцини запобігати складним випадком хвороби викликаної коронавірусом», — поділився Стефан Бансел, керівник компанії Moderna.
Також він оголосив вартість однієї дози вакцини для інших країн становить 25-37 USD, проте можливі зміни цін залежності від об’ємів закупок. До кінця року Moderna планує виготовити 20 млн доз вакцини.
Своєю чергою, Джо Байдена оголосили «Людиною року» за версією журналу Time, престижне звання також отримала і майбутня віцепрезидентка Камала Гарріс. «Це не лише питання року, що минає, а й питання того, куди ми прямуємо», — підписав Time повідомлення.
А Меланія Трамп, перша леді США, востаннє прикрасила Білий дім до різдвяних свят. В оформленні Білого дому їй допомагали волонтери з усієї країни, котрі з’їхалися до Вашинґтона. «У цей особливий час року я рада поділитися «Прекрасною Америкою» та віддати належне величі нашій великій нації. Разом ми прославляємо цю землю, яку з гордістю називаємо домом», — зазначила дружина президента.
У декорі переважають червоні та золоті кольори, кожна кімната Білого дому має свою стилістику і тематику. Меланія додала до традиційного декору живі квіти й іграшки з написами своєї інформаційної кампанії Be Best, що спрямована на добробут молоді. Перша леді в елегантному образі прогулялася серед пишно прикрашених дерев і продемонструвала вироби, зроблені дітьми з усіх 50 штатів.
Для простих громадян у Нью-Йорку запалили вогні найвідомішої ялинки Сполучених Штатів. Різдвяне деревце щороку урочисто підсвічують біля «Рокфеллер-центру». Традиційно за відкриттям головної ялинки спостерігали тисячі людей. Утім, через пандемію коронавірусу юрби не було. Усі охочі мали змогу переглядати захід в Інтернеті.
Вогні на святковому дереві запалив Білл де Блазіо, мер міста. Стоятиме 23-метрова ялинка до початку січня. Роздивитися його можна зі спеціального оглядового майданчика, але лише за дотримання суворих карантинних правил.
Як повідомляв «Міст», родина Кардашян вперше скасувала різдвяну вечірку.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply