Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

На президента США подали до суду

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

На президента США подали до суду

Невелика китайська компанія подала в суд на президента США Барака Обаму у зв’язку зі забороною на придбання вітрових електростанцій поблизу військової бази. На думку компанії Ralls Corp., глава Білого дому, ухваливши рішення про зупинення проекту з огляду на можливу загрозу національній безпеці США, вийшов за межі закону й своїх повноважень.

Президент США 28 вересня фактично анулював операцію з купівлі компанією, яка належить двом китайським підприємцям, чотирьох вітрових електростанцій, розташованих поряд із військово-морською випробувальною базою в штаті Ореґон.

Рекомендацію заборонити угоду у вересні дав комітет з іноземних інвестицій США. Рішення, ухвалене в розпал президентських виборів у Сполучених Штатах Америки, стало першим за більш ніж два десятки років випадком, коли глава держави забороняє плановану угоду виходячи з міркувань національної безпеки.

У вересні ц. р. китайська компанія подала позов до комітету з іноземних інвестицій, проте 3 жовтня змінила формулювання претензій, заявивши про перевищення повноважень президентом і відсутність справедливого судового розгляду.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply