Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Міжнародну авіадоставку припинять

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Міжнародну  авіадоставку припинять

Із 16 травня ц. р. Американська поштова служба (USPS) припиняє міжнародну авіадоставку товарів із літієвими батареями. Згідно з цією постановою, яка поширюється на весь світ, українці також не зможуть отримувати замовлені в США ґаджети авіапоштою, а тільки морським сполученням, доставка яким може тривати кілька місяців. Фактично, це — заборона на авіадоставку споживчої електроніки (електронних книжок, смартфонів і планшетів), наприклад, замовлених і куплених на Amazon, eBay чи інших сервісах.

«З 16 травня 2012 року й до січня 2013 року поштова служба не зможе приймати пакетів, що містять літієві батареї, а також електронні пристрої на літієвих батареях, призначені для міжнародної пересилки», — ідеться в повідомленні. Таке рішення спричинене стандартами Міжнародної організації цивільної авіації та Всесвітнього поштового союзу. Обидві організації зараз забороняють пересилку літієвих батарей повітряним шляхом.

Усередині США пересилання таких товарів за допомогою місцевої авіації або наземних видів транспорту дозволене. «Ми очікуємо, що до січня 2013 року зміняться правила міжнародної авіації щодо літієвих батарей, установлених у персональні електронні пристрої», — сказано в повідомленні USPS.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply