Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Міністр улаштував дві аварії

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Міністр улаштував  дві аварії

Джон Брайсон, міністр торгівлі США, став винуватцем двох поспіль аварій, унаслідок чого потрапив до лікарні в Лос-Анджелесі, але вже повернувся до Вашинґтона.

Пан Брайсон мав очолити американську делеґацію на Санкт-Петербурзькому економічному форумі, який відкривається 21 червня. Дженніфер Фрідман, офіційний представник відомства, не змогла сказати, чи поїде Джон Брайсон у Росію. За її словами, причиною аварії став якийсь напад, що його зазнав її начальник. На яку саме хворобу страждає п. Брайсон, вона не уточнила, але використаний нею термін найчастіше застосовується щодо епілепсії.

За даними поліції, 68-річний Брайсон їхав 9 червня у своєму автомобілі Lexus вулицею містечка Сан-Ґебріел, що входить до лос-анджелеського мегаполіса, і врізався в зупинений перед залізничним переїздом Buick. Після нетривалого з’ясування стосунків із трьома чоловіками, які перебували у Buick, міністр поїхав із місця події, знову зачепивши при цьому ту ж машину. Водій пошкодженого авто почав переслідувати п. Брайсона, повідомивши про інцидент службу порятунку. Наздогнати міністерський Lexus потерпілим не вдалося.

Десь за п’ять хвилин міністр, наскільки відомо, став винуватцем ще однієї невеликої аварії в сусідньому населеному пункті Роузміді. Цього разу постраждали чоловік і жінка на Honda Accord. Невдовзі потому Джона Брайсона знайшли непритомного неподалік місця другого інциденту за кермом свого автомобіля. Його доставили в лікарню, де надали медичну допомогу. Але вже наступного ранку урядовця виписали, і він полетів у Вашинґтон.

Поліція в Лос-Анджелесі провадить розслідування. За словами правоохоронців, у них немає даних про те, що причиною аварій могло бути алкогольне або наркотичне сп’яніння пана Брайсона. Він може бути притягнутий до відповідальності за порушення правил дорожнього руху та втечу з місця аварії. Офіційні особи у Вашинґтоні наголошують, що Джон Брайсон під час усіх тих подій перебував за кермом особистого автомобіля. Охорони з ним не було.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply