Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Медведєва не захотіли бачити у Білому домі

Автор:

|

Жовтень 22, 2015

|

Рубрика:

Медведєва не захотіли бачити у Білому домі

Дмитро Медведєв

Сполучені Штати відмовилися приймати високопоставлену російську делегацію на чолі з прем’єр-міністром Дмитром Медведєвим. Джош Ернест, офіційний представник Білого дому, назвав «криком відчаю» пропозицію Путіна обговорити питання військової співпраці в Сирії.
«Для мене не стала несподіванкою готовність Путіна відправити главу свого уряду в США, щоб спробувати заручитися нашою підтримкою своєї односторонньої операції. Але ми не станемо цього робити», — сказав чиновник. За словами представника Білого дому, США вітали б російський внесок у міжнародну кампанію по боротьбі з терористами з ІД, але Росія діє за власним планом.
Раніше й Сергій Лавров, міністр закордонних справ Російської Федерації (РФ), повідомив про відмову американців прийняти делегацію на чолі з п. Медведєвим. У відповіді американської сторони вказувалося, що єдине, в чому зацікавлені США, — «домовитися про кроки, що дозволять уникати інцидентів». А Ештон Картер, глава Пентаґону, повідомив, що США взагалі вирішили відмовитися від співпраці з РФ у Сирії.
Українська служба Deutsche Welle

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply