Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Мандри різдвяної листівки

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Мандри різдвяної листівки

У США різдвяна поштівка подорожувала від одного відправника до іншого протягом 61 року. Уперше святкове послання було надіслане 1950 року. Тоді листівку з привітаннями до Різдва своєму другові Лі Келлі відправив житель Техасу Екер Генкс.

Проте через рік він отримав її назад. Так друзі заклали жартівливу традицію пересилати цю ж поштівку туди-сюди. Причому кожного року вони відправляли послання з різних населених пунктів. Усередині поштової картки наведено список років і місць, звідки її було надіслано.

Традиція відправки старої листівки продовжилася навіть тоді, коли пан Келлі помер. Різдвяне послання панові Генксу вже переправляла вдова Лі Келлі. Але тепер пересилка листівки перервалася — нещодавно Екер Генкс отримав конверт, на якому було зазначено, що одержувач не проживає за вказаною адресою. На думку 89-річного чоловіка, удову його товариша відправили до будинку для літніх людей. Зараз пан Генкс планує вставити листівку в рамку. «Це була просто міцна дружба», — сказав чоловік, згадуючи, як він щоразу з нетерпінням чекав на поштівку.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply