Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Консультативний орган реґулюватиме кризи?

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Консультативний орган реґулюватиме кризи?

Барак Обама повідомив про заснування Ради зі запобігання звірств, повідомляє The Christian Science Monitor. Це — консультативний орган, пояснює журналіст Говард Лафренчі. «Також президент підписав указ, який уперше дозволить США застосовувати санкції щодо іноземних громадян, які використовують нові технології (програми для відстеження стільникових телефонів і користування Інтернетом) із метою порушення прав людини», — повідомляє видання.

Що стосується Ради зі запобігання звірств, то її завдання — служити для Білого дому й інших федеральних відомств механізмом раннього попередження. Члени ради — представники «ключових відомств і сторонніх організацій уважно відстежують ситуацію в усьому світі», зазначає Christian Science Monitor.

Створення ради — перемога фракції «інтервенціоністів» у зовнішньополітичному істеблішменті Барака Обами, вважає видання. Цей крок вітала С’юзан Райс, повноважений представник США в ООН, яку готують у держсекретарі на місце Гіларі Клінтон. Минулого літа п. Райс була активною прихильницею втручання США в Лівії, нагадує автор. Головою нового консультативного органу стане Саманта Паверз із Ради з національної безпеки США — «теж інтервенціоністський яструб», як атестує її автор статті.

Завдання ради — вреґулювати кризи, аналогічні до нинішньої сирійської, заявив п. Обама. Президент зазначив: лідери на кшталт Асада та їхні закордонні прихильники («натяк на Росію», — стверджує автор) відкидають ідею зовнішнього втручання в кризи, які називають внутрішніми. Але Барак Обама заперечив: «Державний суверенітет ніколи не є ліцензією на відстріл ваших власних співгромадян».

Christian Science Monitor

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply