Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Коли я буду президентом…

Автор:

|

Листопад 24, 2011

|

Рубрика:

«Сто перших днів адміністрації Кейна ознаменують початок реалізації сміливих рішень із метою посилення нашої економіки й повернення американців до роботи», — обіцяє на сторінках The Washington Times Герман Кейн, один із кандидатів у президенти США від Республіканської партії. «Як діловий лідер із досвідом роботи на керівних посадах у корпоративному світі, я візьму інший курс», — пише він.

«У президента Обами було цілком достатньо часу для того, щоби натиснути на потрібні важелі та змінити фундаментальні показники цієї економіки, але замість того, аби заохотити дух підприємництва, він придушив його, — стверджує пан Кейн. — Ми застосуємо наше економічне бачення розвитку — план 9—9—9, що змінить існуючий податковий кодекс і дасть новий старт. Це підніме корпорації та дрібний бізнес, збагатить їх, що означає нові й нові робочі місця. Я не буду бездумно витрачати гроші платників податків на вирішення проблем. Такий підхід просто не працює — запитайте про це в Греції».

«У сфері зовнішньої політики й національної безпеки моя адміністрація візьме курс, відмінний від політики адміністрації Обами, — продовжує він. — Я захищатиму моїх співгромадян, які втомилися від вибачень Обами та биття поклонів перед іноземними лідерами. Я пишаюся тим, що ми є світовою наддержавою, і маю намір і далі йти в цьому напрямку. Ми повинні посилити нашу армію, а не послаблювати її».

«Адміністрація Кейна проведе повний перегляд усіх наших стосунків із міжнародними організаціями, такими як Організація Об’єднаних Націй, і здійснить новий аналіз щодо кожної окремої країни. Ми чітко відокремимо друзів від ворогів. Я дам світові знати, хто наші друзі, і буду підтримувати їх. Я би почав з Ізраїлю, переконавшись, що наші відносини — на правильному шляху, і усунув би шкоду, заподіяну їм Обамою, — заявляє Герман Кейн. — Мої перші сто днів у Білому домі можна назвати новим початком для Сполучених Штатів Америки. Народ нашої країни чекав достатньо довго. Час Америці почати знову процвітати».

 Washington Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply