Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Книга про бін Ладена розкриває таємниці

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Книга про бін Ладена розкриває таємниці

«Довгоочікуваний опис учасником рейду «морських котиків» із ліквідації Усами бін Ладена уже лежить на полицях книгарень США, потіснивши лідера продажів цього року, еротичний роман «П’ятдесят відтінків сірого», — повідомляє The Guardian.

Продажі мемуарів «Нелегкий день» почалися, незважаючи на загрозу Пентаґону ініціювати судове переслідування автора за ймовірне порушення угоди про нерозголошення інформації, пише видання. Контр-адмірал Шон Пайбус звернувся до «котика» з листом, у якому заявив, що «розкриття подробиць про місію загону» й інших деталей підготовки й самої операції морської піхоти може становити небезпеку для офіцерів і їхніх сімей.

Fox News установив, що автором мемуарів є 36-річний Марк Біссонетт, його особу було підтверджено військовими джерелами, зазначає видання. Книга подає інформацію про перебіг операції, яка відрізняється від офіційної версії подій, і піднімає питання про те, чи могли взяти бін Ладена живим. Згідно з твердженням автора, терориста №1 розстріляли не впритул у його спальні, а з відстані в коридорі, коли той визирнув із-за дверей. Він не був озброєний, і пізніше з’ясувалося, що зброя, яка лежала біля його ліжка, не була заряджена, що п. Біссонетт уважає ознакою безчестя, викладає журналіст зміст книги.

Офіційна версія подій полягає в тому, що єдине командування було відсутнє, «котики» зіштовх­нулися з бін Ладеном віч-на-віч у його спальні й застрелили терориста. Критики стверджують, що, незважаючи на назву місії «Узяти живим або мертвим», фактично не було жодного шансу привезти його живим, констатує видання.

 The Guardian

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply