Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Клінтон обіцяє бути жорсткою з Путіним

Автор:

|

Жовтень 22, 2015

|

Рубрика:

Клінтон обіцяє бути жорсткою з Путіним

Гіларі Клінтон

Гіларі Клінтон, кандидат на посаду президента США, планує дотримуватися жорсткішої політики щодо Путіна та його дій у Сирії. Про це вона заявила у Лас-Веґасі під час дебатів між кандидатами у президенти серед демократів. За словами політика, США «слід протистояти «аґресивній позиції» та «дати зрозуміти», що Росія має стати частиною вирішення (конфлікту. — Ред.). Вона також стверджує, що створить «зони безпеки», щоб полегшити масштабну міґраційну кризу, що призводить до дестабілізації реґіону.
Водночас п. Клінтон знову закликала до жорсткіших дій із боку Вашингтона, щоб припинити громадянську війну у Сирії. Таким чином вона підтвердила свій імідж «яструба» у Демократичній партії. Щодо внутрішньої політики колишня держсекретар заявила, що головною метою її боротьби за президентство стане економічна справедливість для середнього класу. «Стану першою жінкою-президентом — представлятиму суттєву зміну», — додала вона.
Загалом тема боротьби з економічною нерівністю була однією з провідних тем для дебатів кандидатів. Так, Берні Сандерс, головний конкурент Гіларі, також розкритикував ситуацію, за якої 1 % населення живе у розкошах, а простим американцям доводиться працювати дедалі більше за щораз меншу платню.
За опитуванням, проведеним Fox News, Гіларі Клінтон беззаперечно лідирує у демократичному таборі. Її рейтинґ складає 45 % серед імовірних виборців-демократів. Берні Сандерс має 25 % рейтинґу. Решта три кандидати, котрі брали участь у дебатах, не набрали в опитуванні навіть 1 %.
Українська служба Deutsche Welle

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply