Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Класова війна чи війна поколінь?

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Уступаймо в цю боротьбу зараз, «доки демографічна ситуація не стала ще гіршою для молодих і продуктивних», закликає Голмен Дженкінс-молодший на сторінках The Wall Street Journal. Можливо, існує причина бути вдячними економічним негараздам, які підштовхнули рух протесту «Захопи Волл-стріт», уважає автор. Ця причина криється в реґулярних даних Адміністрації соціального забезпечення, які свідчать, що частка активних працівників щодо пенсіонерів скоротиться на 33 % і становитиме не три до одного, а два до одного за п’ять найближчих президентських циклів. Ця тенденція є несприятлива для молодих і потенційно продуктивних людей.

Геннінґ Бон, економіст з Університету Каліфорнії в Санта-Барбарі, стверджує, що на майбутніх виборах саме через ці демографічні дані виборець середніх років голосуватиме за підвищення податків, аби забезпечити собі допомогу з програм соціального забезпечення. Недавно пан Бон висловив нове побоювання — із приводу стрибка дефіциту федерального бюджету після економічної кризи 2008 року, який може «виправдати справедливі сумніви щодо платоспроможності (Сполучених Штатів) і валютної стабільності, тим самим підірвавши фінансову стратеґію, яка ґрунтується на впевненості в безпеці американських боргових зобов’язань».

Професор Бон, можливо, не поділяв би цієї точки зору, але можна сказати й так: хай живе економічна криза. Хай живуть економічні потрясіння соціальної держави, символом чого якоюсь мірою є рух «Захопи Волл-стріт», пише автор.

 Wall Street Journal

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply