Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Керрі на словах підтримав Україну

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

Керрі на словах підтримав Україну

Джон Керрі

Джон Керрі, державний секретар США, з нагоди 24-ї річниці Дня незалежності України запевнив у налаштованості Сполучених Штатів сприяти припиненню кровопролиття на Донбасі. Про це йдеться у привітальному зверненні п. Керрі до українського народу від імені президента США й американського народу.
Чиновник зазначив, що Сполучені Штати були непохитним партнером і другом України з дня прийняття Верховною Радою Акту про незалежність 1991-го. «Впродовж двох десятків років ми підтримували зусилля ваших громадян у побудові сильної, стабільної та демократичної країни. Незважаючи на величезні труднощі, ви досягли визначних успіхів у просуванні до цієї мети. Ви виступили проти деспотичного режиму, корумпованої бюрократії й аґресивного сусіди — все заради вільного, демократичного та процвітаючого майбутнього», — наголосив Джон Керрі.
На його переконання, стійкість України допомогла заслужити друзів і прихильників у всьому світі. У цьому зв’язку, держсекретар зазначив, що США особливо підтримують рішучу налаштованість України провести внутрішні реформи. Він згадав про свій останній візит до Києва у лютому ц. р., коли Президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Яценюк і міністр закордонних справ Клімкін відзначили зусилля української влади з викорінення корупції, реформування судової системи й енергетичного сектору, вирішення проблем у фінансовому секторі та покращенні бізнес-клімату.
«Я впевнений, що дружба між нашими країнами буде тільки міцніти. Разом ми будемо підтримувати право ваших громадян обирати ваш власний шлях, вільний від зовнішнього примусу. Разом будемо домагатися припинення конфлікту та кровопролиття шляхом повного впровадження Мінських протоколів», — наголосив п. Керрі.
Підсумовуючи сказане, чиновник зазначив, що спільними зусиллями обидві країни допоможуть Україні стати вільною державою для продовження важливої роботи зі зміцнення її політичних, економічних і культурних інституцій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply