Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

КДБ у минулому Мерилін Монро

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

КДБ у минулому Мерилін Монро

Між працівником КДБ і леґендарною Мерилін Монро склалися близькі стосунки, але вони не переросли в щось більше: закохані завжди відчували якусь напруженість, присутність чужих очей і вух, пише Антонелла Колона в тижневику Panorama. «За словами колишньої співробітниці КДБ Людмили Темнової, Мерилін Монро перебувала в контакті з радянськими таємними службами. У неї навіть було кодове ім’я Маша, — пише видання.

«Радянський аґент, який працював під дипломатичним прикриттям у представництві СРСР при ООН, стверджує, що випадково зустрів актрису на прийомі в радянському посольстві з нагоди візиту Микити Хрущова до США. Дуже скоро їхня дружба переросла в «певне почуття». Темнова запевняє, що КДБ мав сильний інтерес до Мерилін», — розповідається в статті.

«Незабаром вийде документальний фільм «Монро в країні Достоєвського» про нетривале перебуванні акторки в Радянському Союзі», — зазначає видання.

«У фільмі немає прямих доказів, самі лише розповіді. Так, чоловік, який уважав за краще не розкривати свого справжнього імені, наполягає на тому, що в нього були особливі взаємини з актрисою. Він нібито запросив Монро до себе в Москву, зустрів її в аеропорту, відвіз у готель, вікна якого виходили на Кремль, а потім вони поїхали на дачу. «Це були два незабутні дні. Але ми розуміли, що той факт, що ми були вдвох, не означав, що нас ніхто не бачить і не чує», — розповів колишній аґент, якому тоді було 27 років, натякаючи на наявність «жучків». Після цієї зустрічі вони більше не бачилися, їхні стосунки перервалися остаточно», — пише автор статті.

 Panorama

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply