Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 21, 2021

Кандидати провели дебати

Автор:

|

Листопад 05, 2015

|

Рубрика:

Кандидати провели дебати
Дональд Трамп

Дональд Трамп

У місті Боулдер (штат Колорадо) відбулися чергові телевізійні дебати між основними претендентами на право брати участь у президентських виборах 2016 року від Республіканської партії. Дебати між десятьма кандидатами дивилися мільйони американців. За оцінкою журналістів, під час дебатів багато у чому визначилися кандидати-лідери.

Мільярдер Дональд Трамп, котрий передує в опитуваннях громадської думки серед республіканців, зазнав нищівної критики. Як заявив Джон Касич, губернатор штату Огайо, управлінського досвіду цього політика недостатньо для того, щоб керувати країною.
Основні питання до п. Трампа виникли у зв’язку з його програмою оподаткування. Зараз він обіцяє повністю скасувати податок на прибуток для людей, що заробляють менше 25 тис. USD на рік і для родин із доходом менше 50 тис. USD на рік. Крім того, претендент обіцяє побудувати стіну на кордоні з Мексикою, щоб запобігти потраплянню нелегальних міґрантів до США.
Дональд Трамп також заявив, що теперішня адміністрація США програє в усьому. «Наша країна більше не перемагає», — сказав він, додавши Сполучені Штати «втратили свій шлях». «Ми програємо «Ісламській державі» (ІД), програємо в будь-яких перемовинах, які ведемо», — зауважив політик. Як приклад таких, на його думку, програних перемовин мільярдер навів ядерну угоду з Іраном, яку назвав катастрофою.
Другий за популярністю кандидат від республіканців — нейрохірург на пенсії Бен Карсон, стрімко наздоганяє Дональда Трампа у рейтингах. Якщо за останнього готові проголосувати приблизно 27 % членів партії, то за п. Карсона — вже 22 %. Показник сенатора Марко Рубіо, третього за популярністю кандидата, — 9 %.
Окремо журналісти наголосили на виступі Джеба Буша, брата президента Джорджа Буша-молодшого. Під час дебатів він опонував сенатору Рубіо. За оцінками журналістів, п. Буш-третій не виділився на тлі інших кандидатів. Його внутрішньопартійний рейтинґ — 7 %.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply