Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Кандидат у губернатори — жертва афери?

Автор:

|

Листопад 17, 2011

|

Рубрика:

Кандидат у губернатори — жертва афери?

Кері Долего, колишній претендент на крісло губернатора в штаті Аризона, щоби знайти своє кохання, удався до злиднів в Україні. У Чернівцях на нього натрапили волонтери міського притулку для бездомних «Народна допомога». На залізничному вокзалі вони побачили чоловіка, який навіть серед безхатченків вирізнявся особливо занедбаним виглядом, проте розмовляв чистою англійською мовою. При собі він мав документи, комп’ютер і діловий костюм.

На Буковину громадянина США привело кохання: в Інтернеті він познайомився із чернівчанкою Юлею й після кількамісячного листування вирішив особисто познайомитися з потенційною нареченою. Кері Долего написав дівчині, що їде до Чернівців, однак із невідомих причин вона його не зустріла в обумовлений день.

Панові Долего — 53 роки. Він — ветеран поліції, три роки вивчає міжнародні відносини в університеті штату Аризона, уже здобув ступінь бакалавра. На посаді губернатора він мав намір боротися з високим рівнем безробіття в Аризоні. В Україну американець приїхав у трав-

ні ц. р., аби поділитися з українськими науковцями своїм ориґінальним інженерним рішенням, яке, на його думку, дасть змогу запобігати пошкодженню морських кораблів і літаків, що, своєю чергою, знизить число жертв катастроф на морі й у повітрі. Із цією метою пан Долего спеціально приїхав до Севастополя. Однак у Криму на його пенсійній картці з технічних причин було заморожено рахунок.

Новою неприємністю для Кері Долего, за його словами, виявилося несподіване рішення господині помешкання, яке він винаймав, виставити його на вулицю, хоча він заплатив за місяць наперед. Зустріч із чернівчанкою, з якою він на той час уже кілька місяців спілкувався в Інтернеті, видалася йому єдиним виходом із ситуації. Однак, прибувши до Чернівців, американець не зустрівся з коханою.

За словами пана Долего, він не скористався з можливості повернутися додому за рахунок Посольства США, оскільки через порушення візового режиму він більше не зможе приїхати в Україну. І все-таки американець домігся свого. Після того, як стала відома його історія, чернівчанку, котру він так відчайдушно шукав, удалося розшукати. 14 листопада Юля й Кері зустрілися. Дівчина розповіла, що не спілкувалася з Кері у Всесвітній мережі, а стала жертвою інтернет-аферистів. Фотографуватися струнка білявка відмовилася навідріз. Але все ж сказала, що Кері їй сподобався як людина. «Мені його дуже шкода. Ми домовилися, що спілкуватимемося надалі. Не знаю, чи буде щось між нами, але ж не кожен піде на такий ризик заради кохання», — підсумувала дівчина.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply