Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Є претендент на держсекретаря

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Є претендент на держсекретаря

Барак Обама заявив, виставляє кандидатуру сенатора Джона Керрі, який очолює зовнішньополітичний комітет, на посаду державного секретаря. Затвердити це призначення має верхня палата Конґресу, причому відповідальним буде комітет, який очолює сам п. Керрі. Найближче засідання сенату відбудеться не раніше за 3 січня.

Президент спочатку планував виставити одночасно кандидатури ще на дві посади — голови міністерства оборони та керівника ЦРУ, але через безперервні суперечки щодо них вирішив обмежитися держсекретарем.
Джон Керрі був суперником Джорджа Буша-молодшого на президентських виборах 2004 року. Спочатку вважалося, що п. Керрі є кандидатом на посаду очільника Пентаґону. Однак більшість американців вважає, що призначення голови сенатського комітету з міжнародних справ новим держсекретарем США стане гарним для країни рішенням і зміцнить її авторитет у світі.
Висунення Джона Керрі не стало великою несподіванкою. Аналітики вважали його, разом із С’юзан Райс, основним претендентом на пост керівника зовнішньополітичного відомства після відставки Гіларі Клінтон. Причому про п. Керрі позитивно відгукуються й колеги-сенатори, що обіцяє швидке та безпроблемне його затвердження палатою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply