Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Хто винен у смерті Джексона?

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Хто винен у смерті Джексона?

У США журі присяжних визнало вин­ним лікаря Конрада Мюррея, звинуваченого в ненавмисному вбивстві співака Майкла Джексона. «Рішення було ухвалене одноголосно й оскарженню не підлягає», — констатував суддя Майкл Пастор, головуючий на процесі, який тривав у Верховному суді округу Лос-Анджелес понад шість тижнів.

Міру покарання 58-річного Мюррея буде оголошено 27 листопада. Так вирішив суддя Пастор, поступившись наполяганням заступника окружного прокурора Лос-Анджелеса Девіда Волґріна. Аби набути чинності, рішення журі має бути одностайним. Присяжні — семеро чоловіків і п’ятеро жінок — ознайомилися зі свідченнями 49 осіб і з понад 300 речових доказів. Процес над кардіологом був ускладнений масою медичних доповідей, експертних оцінок і думок, розібратися в яких були здатні лише фахівці. Тому журі було непросто ухвалити остаточне рішення в справі. Присяжні радилися за зачиненими дверима 4 й 7 листопада, загалом — понад десять годин.

Обвинувачення в особі прокуратури інкримінувало панові Мюррею професійну недбалість, зволікання з викликом швидкої медичної допомоги, приховування від лікарів факту реґулярних ін’єкцій співакові сильнодіючого препарату «Пропофол», що призначається для наркозу й повинен вводитися досвідченим анестезіологом з асистентами в лікарняному стаціонарі за наявності обладнання для виведення пацієнта зі стану коми. Конрад Мюррей, який знехтував усіма цими вимогами, заперечує всі висунуті в його бік звинувачення. Кардіологові загрожує до чотирьох років за ґратами (за можливості умовного ув’язнення) і позбавлення права займатися професійною діяльністю.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply