Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Грабіжник — слабак?

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Грабіжник — слабак?

У штаті Каліфорнія злочинець, який украв касовий апарат, не зміг упоратися зі своєю здобиччю й покинув її, не пронісши й 100 м. Інцидент стався в окрузі Монтерей. За даними поліції, до приміщення китайського ресторану ввійшов 24-річний Роберт Беннетт. Він підійшов до прилавка, щось запитав у працівника закладу, після чого заявив, що має в кишені пістолет і, погрожуючи касирові, зажадав видати йому гроші.

Співробітник ресторану розгубився й завмер на місці. Тоді злочинець схопив касовий апарат із грошовим ящиком (загальна вага пристрою перевищує 20 кг), вибіг із ресторану й спробував утекти з місця події. Проте каса виявилася для молодого грабіжника занадто важкою, і він кинув її на вулиці. Після цього дістав із ящика гроші — близько 200 USD — і зник.

Незабаром на цю подію відреаґувала поліція. Правоохоронці побачили Беннетта, який біг вулицею й, помітивши поліцію, почав викидати гроші з кишень, намагаючись таким чином позбутися доказів своєї провини. За якийсь час він був затриманий. Касовий апарат і гроші повернули в китайський ресторан. Роберта Беннетта взято під варту в окружну в’язницю за звинуваченнями в пограбуванні, залякуванні жертви злочину, спробі знищити докази й опорі арешту.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply