Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Хмарочос завалився через пожежі

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Хмарочос завалився через пожежі

Через десять років офіційні експерти дозріли до оприлюднення офіційної версії причин загадкового падіння третього хмарочоса в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року. Головну таємницю терактів розкрито в доповіді слідства, яка буде опублікована до кінця грудня ц. р.

Згідно з даними, які вже просочилися в мас-медіа, причиною падіння 47-поверхового хмарочоса стали звичайні пожежі, що одночасно розгорілися на різних поверхах будівлі. Такого висновку дійшли фахівці американського Національного інституту стандартів і технологій, і якщо в офіційній доповіді ця інформація підтвердиться, то це стане першим і єдиним випадком обвалення хмарочоса через пожежі.

Натомість прихильники теорії змови вважають, що то був контрольований підрив будівлі, а зовсім не результат загоряння. На їхню думку, теракти 11 вересня були використані Білим домом і Пентаґоном у своїх інтере­сах для ведення воєн на Близькому Сході. «Будівлі, які рушаться природним чином, падають шляхом найменшого опору, — переконаний Річард Гейдж, інженер, який не вірить в офіційну версію подій. — Вони не валяться ідеально рівно, неначе у вільному падінні. Цілком очевидно, що це — підрив».

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply