Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Гіларі — майбутній президент?

Автор:

|

Січень 16, 2014

|

Рубрика:

Гіларі — майбутній президент?

Лідерство серед потенційних кандидатів у президенти США утримують колишня перша леді та держсекретар Гіларі Клінтон і губернатор Нью-Джерзі Крис Кристі. Та поки що ні п. Клінтон, ні п. Кристі не заявили про намір балотуватися в президенти в листопаді 2016 року. Однак за популярністю Гіларі Клінтон випереджає всіх кандидатів від Демократичної та Республіканської партій, окрім Криса Кристі.

Згідно з опитуванням 950 зареєстрованих виборців у США, у парі Кристі-Клінтон губернатор-республіканець може набрати 48 % голосів, а колишня держсекретар-демократ – 46 %. Крис Кристі лідирує серед безпартійних виборців і серед чоловіків, а Гіларі Клінтон суттєво випереджає конкурента серед виборців-жінок. Опитування проводилося 16-19 грудня 2013 року, його статистична похибка складає три відсоткових пункти.
Соціологи, котрі здійснювали опитування, попередили, що за три роки до виборів неможливо передбачити ім’я майбутнього президента США й дослідження відображає тільки нинішні симпатії виборців. Пані Клінтон лідирувала в перевагах громадської думки задовго до президентських виборів 2008 року. Однак вона програла номінацію демократів майбутньому президентові Бараку Обамі, котрий розпочав свою кампанію в ролі «темної конячки» й за три роки до виборів щойно починав серйозну політичну кар’єру, ставши сенатором США.
Нагадаємо, що в листопаді 2013-го було оприлюднено дані дослідження NBC News, котрі показали, що якби зараз за президентське крісло боролися Крис Кристі від Республіканської партії та Гіларі Клінтон від Демократичної, то перемога в цьому штаті випала би колишньому держсекретарю (50 % у п. Клінтон, порівняно з 43 % – у п. Крісті).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply