Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Генерал вимагає зброї для України

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

Генерал вимагає зброї для України

Джон Кін

Необхідно терміново припиняти аґресію Російської Федерації (РФ) на сході України за допомогою запровадження нових, ще жорсткіших, санкцій, а також зміцнювати військових України. В іншому разі наступними будуть балтійські країни НАТО. Таку заяву зробив генерал Джон Кін, котрий раніше обіймав керівні посади в Сухопутних військах США.

«Поведінка Росії підказує, що її військова кампанія проти Грузії 2008 року не була якимось відхиленням, а, скоріше, пробними зусиллями, щоби перекроїти сформований реґіональний порядок», — сказав генерал.
Він також розповів, що зараз Москва показала всім, що не сприймає політичної мапи Європи, яка сформувалася після «холодної» війни. Джон Кін наголосив на тому, що Штатам час робити реалістичні висновки. «Москва готова кинути виклик безпосередньо існуванню НАТО», — переконаний він.
Головний акцент генерал зробив на такому: «З огляду на драматичне падіння цін на нафту, Росія починає страждати економічно і, швидше за все, рухається до рецесії, якщо вона вже не там. Додаткові жорсткі санкції повинні бути повернуті на стіл, аби змусити РФ припинити аґресію проти України».

Читайте також: Нові методи тиску на Росію

Генерал закликав США допомогти в озброєнні Україні. «Це — ганьба, що ми вкотре відмовили в допомозі людям (України. — Ред.), котрі відчули утиски, у той момент, коли вони разом звернулися з проханням про зброю для боротьби», — зазначив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply