Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Джордж Сорос отримав орден Свободи

Автор:

|

Листопад 19, 2015

|

Рубрика:

Джордж Сорос отримав орден Свободи
Джордж Сорос

Джордж Сорос

Петро Порошенко відзначив високою державною нагородою — орденом Свободи — Джорджа Сороса, засновника фундації «Відкрите суспільство». Глава держави вручив нагороду особисто під час зустрічі зі всесвітньо відомим фінансистом і меценатом. «Ваша активна діяльність упродовж останніх років надзвичайно сприяла демократичним змінам, які зараз відбуваються в Україні. Тому для мене велика честь вручити вам сьогодні цю високу нагороду з символічною назвою — орден Свободи», — наголосив Президент.
Він відзначив значну роль у розвитку держави та затвердженні демократії, яку вже впродовж 25 років відіграє діяльність Міжнародного фонду «Відродження», заснованого п. Соросом. Глава держави висловив подяку за зусилля п. Сороса та його довготерміновий комплексний план із підтримки України, а також за фахові поради щодо широкого кола питань державних фінансів.
Своєю чергою, фінансист і філантроп зазначив, що для нього велика честь отримати таку нагороду для себе особисто та від імені Міжнародного фонду «Відродження». В указі про нагородження зазначається, що п. Сороса нагороджено «за значні особисті заслуги у зміцненні міжнародного авторитету Української держави, вагомий внесок у впровадження соціально-економічних реформ і багаторічну плідну діяльність».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply