Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Для України побудують термінал для прийому зрідженого газу

Автор:

|

Липень 23, 2015

|

Рубрика:

Для України побудують термінал для прийому зрідженого газу

Frontera Resources Corporation

Американська Frontera Resources Corporation побудує в Україні термінал для приймання зрідженого газу (LNG-термінал). Про це заявив Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України, підбиваючи підсумки свого візиту до Вашинґтона. «Нафтогаз України» підписав відповідний меморандум із компанією Frontera: американська компанія почне будівництво LNG-терміналу та почне постачання природного газу в Україну», — сказав він.
Раніше «Нафтогаз» повідомляв, що був підписаний меморандум із Frontera під час першого американо-українського бізнес-форуму у Вашинґтоні, що відбувся 13 липня ц. р. Згідно з цим меморандумом сторони домовилися співпрацювати у сфері інвестування в розвідку та розробку нафтогазових родовищ України, а також реалізації проекту імпорту LNG із потужностей американської компанії в Грузії. Меморандум набрав чинності з дати його підписання і діятиме впрдовж двох років.
У березні 2012 року Frontera Resources Corporation підписала меморандум про взаєморозуміння з Державною службою геології та надр України. Передбачалося, що Frontera займатиметься геологорозвідкою та видобутком вуглеводнів в Україні. Frontera Resources Corporation заснована 1996-го, займається розвідкою та видобутком газу і нафти. Стратегія компанії полягає в пошуку перспектив з видобутку вуглеводнів на ринках країн Східної Європи, які відносяться до Чорноморського басейну. Підтверджені запаси природного газу компанії в Грузії складають близько 300 млрд куб. м.
В Україні вже розроблялася можливість спорудження LNG-терміналів, але Едуард Ставицький, міністр енергетики часів Януковича, оголошений зараз у розшук, наприкінці лютого минулого року заявив, що Україна не потребує таких терміналів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply