Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Для українських товарів скасували мито

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

Для українських товарів скасували мито

Без мита

Українські компанії отримали право з кінця липня ц. р. експортувати в США близько 5 тис. найменувань товарів у безмитному режимі, повідомило Міністерство економічного розвитку та торгівлі України. За даними відомства, таку можливість Україна отримала в межах оновлення програми Генеральної системи преференцій (ГСП) США, яка діятиме з 29 липня 2015-го по 31 грудня 2017 року.
За словами Наталії Микільської, заступника міністра й торгового представника України, програма ГСП стосується найпоширеніших товарів: продукції хімічної промисловості, мінералів та будівельного каменю, ювелірних виробів, багатьох типів килимів, а також певних видів продукції сільського господарства й рибальства.
Чиновниця звернула увагу на те, що для використання переваг безмитного режиму в США за системою ГСП Україна має продемонструвати наявність ефективного захисту прав інтелектуальної власності й трудових прав, а українські компанії — відповідність критеріям правил походження товару.
«Зі свого боку, імпортери в Сполучених Штатах мають подати заяву на надання преференцій за програмою ГСП. Згідно з останніми змінами, вони також отримали право на компенсацію мит, які були зняті з них щодо охоплених Актом товарів після закінчення терміну програми ГСП у липні 2013 року», — сказала п. Нікольська.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply