Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Дії росіян назвали «актом аґресії»

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Дії росіян назвали «актом аґресії»
Адам Кінзінґер

Адам Кінзінґер

Історія з перехопленням двох російських бомбардувальників Ту-95 біля узбережжя Каліфорнії в День незалежності США набула нового розголосу у Вашинґтоні. Так, у Конґресі цей акт назвали проявом аґресії та спробою повернення до часів «холодної війни».
Із відповідною заявою виступив Адам Кінзінґер, конґресмен від Республіканської партії, котрий раніше також служив пілотом Військово-повітряних сил США. «Якщо ви коли-небудь мали сумніви в тому, чи повернуться часи «холодної війни», то такого роду маневри свідчать саме про це», — сказав він.
При цьому депутат Конґресу наголосив, що така поведінка російських бомбардувальників, здатних нести ядерну зброю, є «відновленням принципів «холодної війни». Щоправда, додав політик, в ті часи подібна демонстрація сили відбувалася з обох боків, зараз же до цього вдається лише РФ.
Нагадаємо, що 4 липня ц. р. два російські стратегічні бомбардувальники Ту-95 наблизилися на кілька десятків кілометрів до узбережжя штату Каліфорнія. При цьому один із російських пілотів по радіозв’язку «привітав» американців зі святом. Американські військові розцінили це як завуальовану погрозу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply