Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

«Чорна п’ятниця» відкрила місяць знижок

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

«Чорна п’ятниця» відкрила місяць знижок

Більш як 3 млн американців на вулицях Нью-Йорка і понад 50 млн — біля екранів телевізорів стали глядачами традиційного параду в День подяки, який 24 листопада цього року відбувся вже 85-й раз. Найяскравіше й наймасовіше денне видовище організувала торговельна мережа Macy’s. Тому поряд із Санта-Клаусом, улюбленими іграшками та барабанщиками в костюмованій ході крокували численні учасники у вигляді подарункових упаковок і мішечків.

Також уже впевнено стартував сезон святкових продажів ритейлерів у Інтернеті. Загальні витрати на онлайн-покупки сягнули 9,7 млрд USD за 20 перших днів передсвяткового сезону, що почався на початку листопада. Це — на 14 % більше, ніж за аналогічний період поперед­нього року, зазначають аналітики, наголошуючи, що для онлайн-ритейлерів почалася найважливіша частина року, коли покупці готують подарунки до Різдва. Торік американські покупці витратили майже 22 млрд USD на онлайн-покупки в період від початку листопада до 10 грудня, що на 12 % більше, ніж 2009-го.

Щонайменше 24 людей було шпиталізовано й кількох заарештовано внаслідок інцидентів і бійок у супермаркетах 25 листопада. Поліція Толедо, передмістя Ореґона, тричі приїжджала на виклики до місцевого супермаркету Walmart через сутички, що виникали між покупцями, які не поділили або товару, або черги. Достовірно встановлено, що одна з бійок розгорілася через махрові рушники за ціною 1,88 USD. Торгові мережі в «чорну п’ятницю» відчинили двері раніше, ніж зазвичай: більшість — уже опівночі, а деякі навіть о 10-й вечора в четвер. У Фрутпорті (штат Мічиґан) до лікарні завезли дівчину, збиту з ніг і затоптану натовпом у супермаркеті Walmart. Саме на цю мережу дешевих товарів припадає рекордна кількість інцидентів.

У Каліфорнії поліції довелося застосувати сльозогінний газ, аби стримати натовп, який кинувся в торговий зал. А в Лос-Анджелесі до перцевого розпилювача вдалася покупниця — вона обприскала ним своїх конкурентів, щоби першою добігти до прилавка відділу електроніки.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply