Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Битви за кросівки Nike

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Битви за кросівки Nike

Уранці 23 грудня покупці, що кілька годин очікували відкриття крамниць, кидалися в бійку, щоби першими придбати нову модель від Nike. У низці місць навіть довелося викликати поліцію. Так, у передмісті Сієтла (штат Вашинґтон) правоохоронці лише за допомогою перцевого газу змогли втихомирити близько 20 шанувальників знаменитого бренду. Один із них ударив поліцейського, і тепер йому загрожує тюремний термін.

«Це були не благопристойні покупці, а некерований і аґресивний натовп», — заявив представник поліції. У Літонії (штат Джорджія) публіка висадила двері крамниці. У Стоктоні (штат Каліфорнія) грабіжники помилково напали на перехожого, вирішивши, що той несе щойно куплену пару заповітних кросівок. Повідомляється про сутички в магазинах Північної Кароліни, Мічиґану, Небраски й Індіани.

Коментарів від представників фірми Nike наразі не надходило. Нова модель Air Jordan 11 Retro Concords — це ретро-версія класичних чорно-білих кросівок Air Jordan. Багато покупців кажуть, що вони цього взуття навіть не носитимуть, а купують для колекції. Фірма оцінила свій виріб 180 USD, але на порталі eBay його вже пропонують за 605 USD. Дуже недешеве спортивне взуття фірми Nike, вироблене в основному на підприємствах у Південно-Східній Азії, уже кілька десятиліть є в США культовим, особливо серед афроамериканської молоді. На початку 1990-х рр. ходити в кросівках Nike вважалося небезпечним: можна було стати жертвою грабіжників і повернутися додому босоніж.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply