Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Буш хоче зупинити Путіна

Автор:

|

Жовтень 08, 2015

|

Рубрика:

Буш хоче зупинити Путіна

Джеб Буш

Джеб Буш, колишній губернатор штату Флорида, син і брат двох президентів США, котрий зараз балотується на посаду глави Білого дому, заявив про необхідність силової реакції США на поведінку Путіна в Сирії. «Він атакує «Вільну сирійську армію» — залишки армії, про підтримку якої ми забули на певний час, коли вона справді була потужною. І тепер замість того, щоби нам створити безпольотну зону, він насправді стверджує, що така заборонена для польотів зона вже існує, в т. ч. й для американських військово-повітряних сил», — обурився політик.
Він наголосив, що зараз склалася така ситуація, що якщо не продемонструвати силу, то «це створить проблеми не тільки в Сирії, але й у іншій частині світу». У цьому зв’язку, кандидат у президенти наголосив на необхідності негайного посилення санкцій проти Росії, а також глибшого залучення європейських партнерів до військової боротьби з «Ісламською державою» у Сирії.
Буш-наймолодший також розкритикував недостатньо активну політику теперішньої адміністрації президента Обами. «Це — не та Америка, яка, на мою думку, буде створювати мир та безпеку. Американські цінності мають значення, і гідність Америки має значення. Обидві ці речі піддаються небезпеці прямо зараз через те, що відбувається», — заявив політик.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply