Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Бомби — на Мекку

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Бомби — на Мекку

Викладач американської військової академії у своїй лекції стверджує, що в разі потреби США повинні використовувати «історичні прецеденти Дрездена, Токіо, Хіросіми й Нагасакі» для знищення священних мусульманських міст Мекки та Медіни. Про це йдеться в матеріалах його курсу.

Презентацію з таким змістом було представлено підполковником Метью Дулі у військовій академії Joint Forces Staff College в липні 2011 року. У цьому навчальному закладі, розташованому в Норфолку (штат Вірджинія), проходять підготовку офіцери середньої ланки.

Від коментарів журналістам п. Дулі відмовився. На його думку, «помірного ісламу» не існує. «Цієї варварської ідеології більше не можна терпіти», — стверджував він у своїй презентації. Підполковник представив план можливої «тотальної війни», метою якої буде трансформація ісламу. План складається із чотирьох фаз. Зокрема, третя фаза передбачає зведення ісламу до «культу» й створення загрози голоду для Саудівської Аравії.

Про те, що в академії Joint Forces Staff College викладається антиісламський курс, стало відомо у квітні ц. р. Наприкінці місяця викладання було зупинене, розпочалася перевірка. Проте підполковника Дулі не звільнили, наразі про його нинішній статус не повідомляється.

Раніше антиісламські матеріали було виявлено в навчальних курсах ФБР. Проте офіційні особи США неодноразово заявляли, що Сполучені Штати провадять війну не з ісламом, а з окремими терористичними угрупованнями.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply