Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Безробіття в США спадає

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Безробіття в США спадає

Рівень безробіття в США в листопаді знизився до 8,6 із 9 % місяцем раніше, досягнувши найнижчого рівня за два з половиною роки. За даними Міністерства праці, в американській економіці з’явилося 120 тис. нових вакансій, що відповідає попереднім прогнозам. Кількість вакансій, що відкрилися у вересні та жовт­ні, становить близько 72 тисяч. Протягом багатьох місяців у США спостерігалося повільне економічне зростання, тоді як безробіття все ще залишалося на високому рівні.

Однією з причин зменшення кількості безробітних у листопаді стала велика кількість людей, які припинили шукати роботу, а відповідно, більше не могли перебувати в категорії робочої сили. Ця доповідь дозволила американській біржі відкритися зростанням, а індекс Доу Джонса зріс на 0,8 % на самому початку торгів.

Приватний сектор економіки додав 140 тис. нових робочих місць протягом місяця, тоді як державна зайнятість надалі скорочувалася.

Найбільше зріс сектор торгівлі, у якому з’явилося 50 тисяч нових вакансій. При цьому індустрії відпочинку, бізнес-послуг і охорони здоров’я також збільшили число робочих місць. Рівень зайнятості у виробництві та будівництві залишився фактично без змін.

Кількість робочих місць, що відкрилися в жовтні, було переглянуто, і вона склала 100 тис., а не 80 тис., тоді як їх число за вересень зросло до 210 тис. із 158 тис. Експерти сприйняли ці цифри з ентузіазмом. «На мою думку, ця доповідь виглядає цілком привабливо. Очевидно, що для США важкі часи — уже позаду», — заявив Ерік Лассель із компанії RBC Global Asset Management. Були й такі, хто висловлювався обережніше.

«Гарна новина полягає в тому, що зайнятість населення зростала чотири місяці поспіль семимильними кроками», — сказав П’єр Елліс із фірми Decision Economics. Однак він уважає, що «падіння рівня безробіття пояснюється зменшенням кількості робочої сили». Показники безробіття з’явилися наступного дня після того, як було зафіксовано найбільше від червня зростання в американській промисловості.

Інститут управління поставками оголосив, що його індекс рівня заводського виробництва збільшився до 52,7 з 50,8, порівняно з листопадом.

Бі-бі-сі

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply