Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Батько Сновдена радить синові зостатися у РФ

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Батько Сновдена радить синові зостатися у РФ

Едвардові Сновдену слід залишитися в Росії й не повертатися назад у США. Про це заявив його батько Лон Сновден по прибутті з Москви в нью-йоркський Міжнародний аеропорт імені Джона Кеннеді. Пан Сновден-старший сказав, що йому дуже сподобалося в Росії й він туди ще обов’язково повернеться, хоча ще не знає, коли саме. Крім того, він зазначив, що його син «почувається добре і йому комфортно в Росії».

Лон Сновден уточнив, що як батько радить Едвардові залишитися в РФ і не приїжджати додому. «У Росії я був як турист, як гість, і дуже вдячний цій країні за те, що вона надала притулок моєму синові», — висловив свої почуття п. Сновден, додавши, що відчуває вдячність до всіх людей, із якими йому вдалося познайомитися в Росії, за їхню привітність і допомогу.
Відповідаючи на запитання про подальші плани, Лон Сновден сказав: «Я зараз їду в готель і хочу відпочити». Окрім журналістів, його ніхто не зустрічав у аеропорту. Сновден-старший поїхав своїм автомобілем, який перебував на парковці летовища. Нагадаємо, Едвард Сновден побачився зі своїм батьком 10 жовтня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply