Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Аварія в Мексиканській затоці

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Аварія  в Мексиканській затоці

Легкомоторний літак, який 19 квітня протягом кількох годин безладно кружляв над Мексиканською затокою, упав у море біля берегів штату Флорида. Про долю пілота наразі не відомо. За даними представника Федерального управління авіації (FAA), літак прямував із міста Слайделла (штат Луїзіана) у місто Сарасоту (штат Флорида). Контакт із пілотом повітряного судна було втрачено близько 16.00. Окрім нього, на борту Cessna не було пасажирів.

Літак упав у воду за 190 км на захід від прибережного міста Тампи (штат Флорида). Падіння літака було досить м’яким, він не отримав пошкоджень і зараз залишається на плаву, завалившись на лівий бік.

За двомоторним літаком Cessna 421, який здійснював безладний рух на висоті близько 8,5 км над Мексиканською затокою, вели спостереження два винищувачі Військово-повітряних сил США. При спробі зближення пілоти винищувачів помітили, що скло кабіни запітніло або ж обледеніло. Про стан пілота досі нічого не відомо, до місця падіння Cessna вирушило патрульне судно берегової охорони.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply