Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Арешт за гакерську атаку

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Арешт за гакерську атаку

Мера містечка Західного Нью-Йорка (штат Нью-Джерзі) і його сина заарештували за злам сайта й електрон­ної пошти. За даними слідства, 55-річний Фелікс Рок і 22-літній Джозеф Рок 6 лютого ц. р. вирішили атакувати сайт, де була викладена вимога про відставку п. Фелікса з посади міського голови. Джозефові вдалося зламати електронну пошту, до якої був прив’язаний сайт. Отримавши таким чином доступ до панелі управління сторінкою, 8 лютого він відключив ресурс.

Сайт проти мера був анонімним. Проте після зламу електронної пошти Фелікс Рок зміг установити дані людей, які створили цей інтернет-ресурс. Наступного після атаки дня мер зателефонував до одного з них (той обіймає керівну посаду в окрузі Хадсон, де розташований Західний Нью-Йорк). У телефонній розмові Фелікс Рок заявив, що за відімкненням сайта стоїть його високопоставлений товариш з уряду, а також почав погрожувати творцеві сторінки.

Тепер батькові й сину інкримінують змову, несанкціонований доступ до комп’ютерів та заподіяння їм шкоди. Кожен із цих злочинів передбачає штраф розміром 250 тис. USD і тюремні терміни до п’яти років у перших двох випадках і до одного року — у третьому. Зазначимо, Фелікс Рок раніше домігся відставки попереднього мера Західного Нью-Йорка, після чого й виграв вибори на цю посаду.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply