Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Анархісти окупували Чикаґо

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Анархісти окупували Чикаґо

Перед самітом НАТО Чикаґо заполонили натовпи демонстрантів. До міста приїхали учасники руху Occupy, анархісти, антиґлобалісти, екологічні активісти, члени різних організацій проти війни та бідності. На чиказьких вулицях уже пройшло кілька мирних акцій.

17 травня група молоді поскидала одяг і обмазалася нафтою на знак протесту проти проекту будівництва нафтогону та видобутку нафти в канадській провінції Альберта. Цікаво, що деякі керівники компаній навіть наказали своїм підлеглим змінити ділові костюми на повсякденне вбрання, щоб, ідучи по вулиці, вони не викликали гніву з боку демонстрантів.

Основні протести в Чикаґо відбулися 19 травня, а наймасовішу ходу було заплановано на 20 травня, саме коли відкрився саміт Альянсу. Місцева поліція добре підготувалася до масштабних сутичок. Протестувальники також організували спеціальні курси з підготовки до «неаґресивних прямих дій», які допомагали їм здолати поліцію. «Замість того, щоби фінансувати загибель і руйнування держав по інший бік Земної кулі, гроші американських платників податків повинні підтримувати проекти в себе вдома. Ми будемо чинити опір НАТО, що є організацією, вигідною лише для 1 % населення США», — заявила Джеккі Спердбері, член руху «Окупуй Чикаґо».

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply