Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Американський погляд у майбутнє

Автор:

|

Січень 09, 2023

|

Рубрика:

Американський погляд у майбутнє

Сполучені Штати уклали оборонні контракти зі збройовими компаніями на 1,05 млрд USD. У Міністерстві оборони США очікують, що їхнє виконання буде завершене в січні 2024-нр. Контракт із Lockheed Martin передбачає закупівлю матеріалів, деталей, компонентів і створення умов, необхідних для забезпечення своєчасного виробництва та відвантаження 118 лотів (18 літаків F-35 для Військово-повітряних сил, Корпусу морської піхоти, Військово-морських сил, учасників, які не входять до Петаґону, а також закордонним замовникам.
А корпорація IBM, один із найбільших світових виробників усіх видів комп’ютерів і програмного забезпечення, переклала українською мовою свої найпопулярніші курси. Вони доступні на безоплатній платформі SkillsBuild. після створення облікового запису. Наразі українською доступні чотири курси.
Курс професійних навичок містить п’ять модулів загальною тривалістю вісім годин. Він навчить критично мислити, співпрацювати з майбутніми колегами, розв’язувати проблеми та ставати гнучкими. Курс основ кібербезпеки дозволить дізнатися про основи власної кібербезпеки та стати на крок ближчим до впевненої цифрової грамотності. Навчання поділене на чотири модулі тривалістю шість годин. Курс сучасних технологій ознайомить із поняттями, термінологією та програмами, що дозволять далі планувати свій професійний шлях у цьому напрямку. Він містить шість модулів тривалістю сім годин.
Курс із підготовки до першого робочого місця допоможе навчитися створювати резюме «мрії», будувати особистий бренд у соціальних мережах, а також надасть практичні вправи та поради щодо пошуку роботи. Курс містить чотири модулі тривалістю сім годин.
Як повідомляв «Міст», Lockheed Martin запропонувала триповерховий місячний модуль.

About Author

Meest-Online