Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Американський газ обмежить вплив Путіна

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Американський газ обмежить вплив Путіна

Обидва кандидати в президенти Сполучених Штатів Америки дали правильну оцінку тому, що багатий запас американського сланцевого газу не тільки докорінно змінить енерґетичний ринок США, а й буде вигідний для союзників Америки, пише The Washington Post.

«Нові методи буріння зробили легкодоступними океани палива, приховані в гірських породах. Унаслідок цього США, які раніше були стурбовані імпортом природного газу у величезних обсягах, тепер виробляють тонни власного газу», — стверджують автори статті.

Редакція відсилає читача до публікації Вілла Інґланда й Кеті Леллі, у якій сказано, що це підірве монополію російського «Газпрому», котрий «фінансує путінську корумповану політичну систему» й «давно має погану славу у світі через прив’язку поставок цінного палива до політичних інтересів Кремля».

На думку авторів публікації, «якщо США почнуть експортувати природний газ, то це тільки посприяє довготривалим позитивним змінам структури світової торгівлі, позбавивши її домінування Кремля та спрямувавши до більшого й гнучкішого ринку».

З огляду на нові поставки газу з боку США й інших країн, п. Путіну доведеться зробити вибір між підтримкою нефункціональної й дедалі менш вигідної монополії та лібералізацією російського енерґетичного сектора, робить висновок редакція The Washington Post.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply