Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Американка була рабинею лідера ІДІЛ

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

Американка була рабинею лідера ІДІЛ
Кайла Мюллер

Кайла Мюллер

Американська заручниця, котра загинула в лютому ц. р, коли була в полоні «Ісламської держави Іраку та Леванту» (ІДІЛ) у Сирії, зазнавала сексуальної наруги від лідера угрупування. Абу Бакр аль-Багдаді багато разів ґвалтував Кайлу Мюллер. Родичам 26-річної жінки урядовці повідомили про цю обставину ще в червні, проте розголосу вона набула лише зараз.
Кайла була викрадена 2013 року в сирійському місті Алеппо. В ІДІЛ заявили, що вона загинула при авіаударі йорданської авіації, однак США звинувачують у смерті американки терористів. «Нам розповіли, що Кайлу катували, що вона була власністю Багдаді», — підтвердили Карл і Марша Мюллери, батьки Кайли. Абу Бакр особисто перевіз заручницю в будинок Абу-Сайяфа, іншого провідника ІДІЛ, куди потім часто приїздив і змушував жінку до статевих зносин.
Урядовці США дізналися про статеву наругу над заручницею від двох дівчат-язидок, котрих джихадисти також тримали як секс-рабинь. Кайла Мюллер із Прескотта (штат Аризона) 2012 року поїхала волонтером організації допомоги на турецько-сирійський кордон допомагати біженцям.
Бі-бі-сі-Україна

До слова
Сполучені Штати 12 серпня ц. р. завдали перших авіаударів по позиціях ІДІЛ із території Туреччини. Це були перші пілотовані польоти винищувачів, які вразили цілі ісламістів. Американській військові додали, що непілотовані польоти вони почали здійснювати раніше цього місяця. «Місія винищувачів F-16 12 серпня позначає розширення повітряної кампанії США проти терористичного угруповання», — зазначили в армії США, додавши, що президент Обама обіцяв перемогти бойовиків, не надсилаючи в Сирію чи Ірак сухопутні війська. Однак у Пентаґоні не надали подробиць, зазначивши, що американські винищувачі завдали невизначеної кількості авіаударів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply