Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

20 років — за зв’язки з «Аль-Каїдою»

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

20 років — за зв’язки з «Аль-Каїдою»

Жителя Техасу Баррі-Волтера Буйоля-молодшого, визнаного винним у спробі надати допомогу «Аль-Каїді», 24 травня засудили до 20 років тюремного ув’язнення. Як повідомлялося раніше, п. Буйоль координував свої дії з аґентом ФБР, що працював під прикриттям і який назвався активістом «Аль-Каїди».

Повідомляється, що в розмовах з аґентом засуджений наполягав на тому, що бойовики не повинні воювати з американськими безпілотними літальними апаратами (БПЛА) в Ємені, а мають убивати операторів БПЛА, котрі працюють у США. Оскільки ці оператори керують дронами через супутник, під час бойових операцій вони можуть перебувати де завгодно.

Крім того, Баррі Буйоль листувався з Анваром аль-Авлакі, лідером єменської «Аль-Каїди», запитуючи в того, як можна зібрати грошей на джихад, не привертаючи зайвої уваги поліції. Згодом п. Авлакі був убитий ракетою, запущеною американським БПЛА. Техасця затримали 30 травня 2010 року, коли він намагався за фальшивим посвідченням особи втекти на кораблі в Алжир, а звідти — у Ємен, аби «приєднатися до джихаду». На суді він захищав себе сам, без допомоги адвокатів.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply