Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Українські випускники найкращих світових університетів запропонували допомогу новому уряду

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

Українські випускники найкращих світових університетів запропонували допомогу новому уряду

Українські випускники вищих навчальних закладів світу підтримують новий український уряд. Про це йдеться в листі Асоціації українських випускників провідних закордонних вишів до прем’єр-міністра й Кабінету Міністрів України. «Ми офіційно висловлюємо підтримку збереженню територіальної цілісності України, а також вітаємо призначення нового уряду країни. Ми готові працювати задля формування якісно оновленого вищого державного апарату управління, у тому числі залучення українських фахівців зі закордонною освітою», — наголошується в заяві.

Випускники запропонували також шляхи співпраці з новим Кабінетом Міністрів України: 1) формування нових команд у міністерствах і відомствах; 2) залучення як радників на постійній основі (на платній або безоплатній); 3) проведення регулярних консультацій і «круглих столів» із нагальних питань розробки галузевих політик і розвитку міністерств.
Ініціатори звернення попросили керівництво держави за якнайкоротший термін визначити потреби кожного міністерства в нових кадрах: «Ми готові взяти на себе координацію конкретних пропозицій від міністрів щодо кадрових потреб кожного міністерства. Пропозиції буде поширено серед усіх асоціацій випускників провідних закордонних навчальних закладів в Україні. Усi резюме кандидатів, зацікавлених у посадах, будуть передані відповідним міністерствам для остаточного відбору».
Вони також закликали журналістів і лідерів громадської думки підтримати ініціативу й стежити за нею, надаючи платформи для її популяризації та закликаючи уряд упроваджувати її в життя. Заяву підписали президент Гарвардського клубу України Даниїл Пасько, голова Асоціації випускників бізнес-шкіл Ukrainian Global MBA League, голова Асоціації випускників бізнес-школи Чиказького університету Костянтин Магалецький, голова Асоціації випускників університету Columbia Наталія Гончар і інші.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply