Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Україна — у списку «мафіозних держав»

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Україна — у списку «мафіозних держав»

Україна належить до числа «мафіозних держав», влада в яких кон­тролюється злочинними групами.

Про це йдеться в статті французького видання Slate.fr. «Болгарія, Ґвінея-Бісау, Чорногорія, М’янма, Україна, Північна Корея, Афганістан, Венесуела — в усіх цих державах національні інтереси переплетені з інтересами організованої злочинності», — сказано в ній. Автори матеріалу зазначають, що в «мафіозних державах» традиційні поняття корупції, організованої злочинності та проникнення злочинних груп у державні інститути «не можуть відобразити всієї складності й масштабів явища».

«Там держава аж ніяк не є жертвою рекету й тиску злочинності на чиновників: навпаки, вона сама бере під контроль злочинні кола. Причому не для того, щоб усунути їх, а щоби поставити їх на службу економічним інтересам правителів, їхніх близьких і партнерів», — ідеться в статті. На думку авторів, у всі часи існували країни, «якими керували люди, що відзначалися злочинною поведінкою».

«У більшості 193 країн сучасного світу нечесне використання державних коштів і «продаж» урядових рішень найщедрішим «клієнтам» уже давно стали звичною практикою», — констатує видання.

 Slate.fr

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply