Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Санта-Клаус прийде попри все

Автор:

|

Грудень 22, 2020

|

Рубрика:

Санта-Клаус прийде попри все
Санта обіцяє, що все буде добре

Карантинні обмеження на період різдвяних свят хоча й не скасують, однак полегшать їх. Таке рішення прийняли уряди Франції та Великої Британії. За словами Еммануеля Макрона, французького лідера, будуть дозволені прогулянки на вулиці в межах 20 км і впродовж трьох годин. Також буде дозволять роботу крамниць до 21.00 з дотриманням суворих санітарних заходів.
Майкл Ґоув, британський урядовець, анонсував пом’якшення карантинних заходів на п’ять днів — із 23 до 27 грудня. На цей час дозволять зустріч трьох сімей або трьох компаній людей, котрі живуть окремо. При цьому необхідно заздалегідь визначитися, хто це буде, адже змінити склад загальної компанії не дозволять. «Це Різдво не може бути нормальним. Але ми працювали над тим, щоб знайти спосіб для родин і друзів побачитися один із одним, однак це повинно мати обмежений характер і здійснюватися з обережністю», — зазначив він.
Водночас Борису Джонсону, прем’єр-міністру Об’єднаного Королівства, написав листа восьмирічний хлопчик Монті. Він запитав, чи не завадить карантин візиту Санта-Клауса і чи не залишиться він та інші діти без подарунків. Глава уряду Її величності відповів, що отримує сотні схожих листів. Утім, маленький Монті, як і інші діти, може не хвилюватися. Прем’єр запевнив, що ососбисто телефонував на Північний полюс, а там, як і завжди, готуються до роботи. Крім цього, діти, які поставлять на ніч антисептик біля печива з молоком, автоматично потраплять до списку тих, хто гарно поводився.
У Бельгії Сінтерклаасу і Пер-Ноелю також дозволили порушити обмеження, щоб вони змогли розвести подарунки дітям. Франк Ванденбрук, міністр охорони здоров’я країни написав листа до Сінтерклааса, де пообіцяв, що після приїзду до Бельгії на нього не буде поширюватися десятиденний карантин. Вважається, що Сінтерклаас живе в Іспанії і прибуває на батьківщину на пароплаві. «Ми чули, що цей клятий вірус створив багато проблем в Іспанії. Тому були раді дізнатися, що, попри свій похилий вік, ви змогли уникнути вірусу та здорові, — заявив міністр у посланні. — Ваша подорож із Іспанії триватиме 17 днів, тобто на сім днів довше, ніж повинен тривати карантин. Тому цей період замінить ізоляцію».
Він підкреслив, що цього року діти в Бельгії були особливо хоробрими. Через пандемію вони не бачаться з друзями і не відвідують бабусь і дідусів, не займаються улюбленими заняттями. Саме тому кожна дитина заслуговує подарунка, як ніколи раніше.
Без відбування двотижневої самоізоляції подорожувати країною Санта Клаусу дозволило й Міністерство закордонних справ Ірландії. «Важливо сказати всім дітям у країні, що ми розглядаємо подорожі Санта Клауса як необхідні для важливих цілей, він повинен мати можливість входити та виходити з повітряного простору Ірландії та ірландських будинків, не обмежуючи своє пересування», — заявив Саймон Ковені, глава ірландського зовнішньополітичного відомства.
Він додав, що над вирішенням цього питання працювали кілька тижнів. «Проте я впевнений, що діти не повинні залишатися до ночі в очікуванні подарунків, бо Санті потрібно дотримуватися санітарної дистанції, тому людям потрібно триматися від нього на відстані не менше 2 м на всіх етапах зустрічі з ним», — зазначив п. Ковені.
Італійський уряд також дозволив різдвяному персонажу відвідувати дітей в умовах карантину за умови наявності дозволу на міжнародні подорожі та дотримання санітарних умов. Уряди Італії й Іспанії анонсували обмеження на внутрішні пересування між містами на період із різдвяних свят і Нового року. В Італії обмеження на поїздки триватимуть із 21 грудня і до 6 січня.
Раніше «Міст» розповідав про найкращі подарунки до Різдва в Америці.

Євген Клен

До слова
У німецькому місті Міхендорф кілька сотень людей взяли участь у забігу в костюмах Санта-Клаусів. Через карантинні обмеження кількість учасників була обмежена. Бігти учасникам дозволялося лише невеликими групами і дотримуючись дистанції. В Австралії також влаштували доброчинну акцію, в якій взяли участь майже півтори сотні людей. До участі запрошували всіх, хто бодай якось вміє триматися на водному мотоциклі й готовий одягнути костюм Санта-Клауса. Метою акції було зібрати гроші для дітей з інтернатів. Проводили її не вперше і щороку кількість учасників збільшується. Тож цього разу добродії пожертвували значно більше — понад 7 тис. AUD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply