Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Захопили судно Greenpeace

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

Захопили судно Greenpeace

Прикордонники ступили на борт судна Greenpeace Arctic Sunrise і почали обшук, повідомив Роман Долгов, координатор арктичної компанії Greenpeace. «Над кораблем завис військовий гелікоптер, до нас підійшло судно берегової охорони та пригрозило відкрити вогонь», — сказав він. За словами представника природоохоронної організації, російські прикордонники спустилися на криголам екологів із гвинтрокрилів мотузяними сходами.

Судно Arctic Sunrise тепер перебуває неподалік від платформи «Прирозломна» однойменного нафтового родовища в Печорському морі, однак поза межами тримильної зони безпеки.
Уранці 18 вересня двох активістів Greenpeace International — громадянка Фінляндії Сині Саарела та громадянин Швейцарії Марко Поло – було затримано російськими прикордонниками при спробі піднятися на нафтову платформу «Прирозломна» компанії «Газпром нафта шельф» для проведення акції проти нафтовидобутку в Арктиці. Зараз грінпісівці перебувають на кораблі берегової охорони «Ладога».
Федеральна служба безпеки Російської Федерації повідомила, що прикордонники були змушені кілька разів відкрити попереджувальну стрільбу в Печорському морі після спроби активістів проникнути на нафтовидобувну платформу «Прирозломна». Зазначається, що «судно не відреагувало на попереджувальну стрільбу, сигнали про зупинку». Росіяни назвали членів Greenpeace піратами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply