Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Віктор Янукович — мертвий

Автор:

|

Березень 26, 2015

|

Рубрика:

Віктор Янукович — мертвий

Віктор Янукович-молодший

У Російській Федерації (РФ) за трагічних обставин 20 березня ц. р. загинув Віктор Янукович, молодший син екс-президента України й колишній народний депутат. Він брав участь у спортивних заходах на озері Байкал, коли мікроавтобус Volkswagen, у якому крім нього перебувало ще п’ятеро осіб, провалився під лід. Віктор Янукович-молодший потонув, іншим пасажирам удалося врятуватися.

Трагедію на Байкалі спочатку підтвердило Головне управління міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС) РФ по Іркутській області. «Порушуючи вимоги заборонних вказівних знаків, громадяни виїхали на лід, щоби зробити кілька фотознімків. У районі мису Хобой автомобіль провалився в тріщину в льоді. Глибина озера в цьому місці становить понад 20 м», — зазначили в прес-службі МНС.
«О 23:40 п’ятьох людей, котрим удалося покинути потопаючий Volkswagen, було знайдено та доставлено в Сахюрту на судні на повітряній подушці «Хівус-10». Рятувальники Сахюртинського ПСП за попередніми координатами за допомогою GPRS повернулися до місця провалу автомобіля і в ополонці виявили тіло водія», — ідеться в повідомленні.
У МНС РФ не підтвердили інформації, що під час інциденту загинув Віктор Янукович-молодший. Андрій Шутов, керівник прес-служби МНС по Іркутській області, назвав інше ім’я — Віктор Давидов. Однак відомо, що Давидова — прізвище бабусі Віктора, матері Людмили Янукович дружини екс-президента. Можна припустити, що солодший син Януковича змінив прізвище при отриманні російського громадянства, щоб уникнути санкцій, спрямованих проти нього. Адже прізвище «Янукович», яке ще два роки тому було «ключем до всіх дверей», тепер стало символом ізгоїв.
Після цього інформацію підтвердив Антон Геращенко, радник голови міністра внутрішніх справ і народний депутат України. «Віктор Янукович-молодший відпочивав у районі озера Байкал. У цей час іще можна їздити по льоду. Йому не пощастило», — сказав він.
Депутат уточнив, що судячи з розповідей тих людей, які вижили в цій пригоді, мікроавтобус Volkswagen Multivan потрапив на те місце, де старий лід межує з новим. Авто почало провалюватися під лід, завалившись на бік. «Четверо вискочило відразу, одного чоловіка витягали з води, а Янукович був пристебнутий і пішов із машиною на дно», — додав радник міністра.
Віктор Вікторович Янукович, молодший син екс-президента Віктора Януковича, народився 16 липня 1981 року в Єнакієвому. Навчався в Донецькому національному університеті, де отримав кваліфікацію магістра з економіки підприємства. Займатися громадською діяльністю почав іще студентом: з червня 2002-го був віце-президентом Донецької обласної громадської організації «Реґіональний центр «Сприяння». Після цього обіймав керівні посади на підприємствах «СК» і «БК-Інжиніринг». Свою кар’єру Янукович-молодший вирішив будувати у політиці, де завдяки батьку він мав гарні шанси. З 2006 року тричі обирався народним депутатом від Партії реґіонів. За часи депутатства відзначився проектом SMS-референдуму «За російську мову». Він також захищав політику державного протекціонізму в кіно й розвиток IT-галузі в Україні. Віктор Янукович-молодший захоплювався автомобілями, у пресі часто з’являлися новини про його пристрасть до дорогих авто. Він займався автокросом і кільцевими перегонами, мав звання майстра спорту в категорії «Автомобільний спорт», двічі був володарем кубку України з трофі-рейдів.
Про особисте життя Віктора Януковича-молодшого відомо, що він мав дружину Ольгу, із котрою познайомився 2008 року. Приводом для знайомства стало взаємне зацікавлення автомобілями. 31 січня 2010-го у них народився син Ілля. Після втечі з України батька Янукович-молодший і сам покинув країну. А 5 березня 2014 року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про блокування коштів екс-президента Януковича та низки осіб із числа колишніх урядовців і його наближених, котрі підозрюються в незаконному використанні бюджетних коштів. У списку було й ім’я Віктора Януковича-молодшого.
Поховали сина президента-втікача 23 березня у Севастополі (Крим). На церемонії були присутні найближчі родичі та друзі Віктора Януковича-молодшого. Сам позбавлений звання президента України батько загиблого був присутній на похороні, як і мати. Вона сильно плакала.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply