Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Сінґапурське приниження Путіна

Автор:

|

Листопад 21, 2018

|

Рубрика:

Сінґапурське приниження Путіна

Путін і Халім Якоб

Відомо, що володар Кремля спізнюється на офіційні зустрічі завжди, таким чином демонструючи власну «зверхність». На минулому тижні Путін також прилетів до Сінгапуру з традиційним запізненням. Але його чекати не стали.
Літак президента РФ прилетів до Сінгапуру зі запізненням на 1,5 години. Його графік ще можна було врятувати, але процедура оформлення на летовищі затягнулася. Спершу до літака не допускали кортеж президента, оскільки за місцевими правилами машини пропускають, лише якщо у літака повністю заглушені двигуни, а пілоти цього не знали. Потім служба охорони аеропорту довго доглядала помічника президента РФ Юрія Ушакова, котрий зустрічав Путіна.
У результаті Путін не встиг на перемовини з Лі Сянь Луном, прем’єр-міністром Сінгапуру, котрий не став чекати російського хама. При цьому на перемовинах Путіна і Лі Сянь Луна мало відбутися підписання численних угод, а після цього — спільна заява для преси.
Тому Путін зустрівся лише з президентом Сінгапуру Халім Якоб, котра не має реальної влади і виконує лише представницькі функції. А прес-секретаря Кремля та міністра закордонних справ Лаврова просто відтіснили у куток, не пустивши їх до перемовної кімнати. Посадовець прийняла Путіна в президентському палаці і дала обід на честь російської делегації. Отже, єдиним змістовним заходом цього дня стали два тости на вечері — президентів РФ і Сінґапуру.
Та в Сінґапурі з володарем Кремля сталася ще одна халепа. Він намагався пройти до торгово-виставкового центру Suntec повз металошукач, але охорона чемно попросила його таки пройти перевірку. Путін «задзвенів», довелося йому вивертати кишені.
Коли Путін прибув на засідання до готелю Shangri-La, де мали відбутися двосторонні зустрічі з президентом Південної Кореї та прем’єр-міністром Японії, вони також вирішили продемонструвати своє ставлення до нього. Спершу президент Південної Кореї змусив чекати свого російського колегу, запізнившись більше, ніж на п’ять хвилин. Начебто п’ять хвилин — дрібниці. Але Путіна змусили чекати після того, як він під прицілом десятків фотокамер зайшов до перемовної кімнати!
Протокольна служба в Азії просто не дозволила б собі такої публічної неповаги до шановного гостя. Отже, Путін — не шанований. Ба більше, коли президент Південної Кореї нарешті з’явився, він, із традиційною азійської посмішкою заявив: «Хочу подякувати вам за приділену вами увагу, вашу підтримку! Ми разом змогли спричинити великі мирні зміни на Корейському півострові, починаючи з пхенчханських Олімпійських ігор!» Тих самих Олімпійських ігор, на які корейці російську збірну не пустили!
Після колеги продовжив прем’єр-міністр Японії. Він також змусив чекати себе всю російську делегацію і Путіна також, так само запізнившись на зустріч.
Загалом підсумки поїздки в Азію для Путіна — зовсім невтішні. Мало того, що жодних серйозних домовленостей не домігся, то ще й кепкували над ним усі, кому не лінь, і робили це публічно. Такі сигнали в світовій політиці свідчать самі за себе. «Хотілося б, аби така правильна поведінка стала прикладом для старої доброї Європи, адже загравання з божевільними диктаторами ніколи добром не закінчувалися», — резюмує телевізійний канал «Белсат», який першим розповів про цей сінґапурський вояж.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply