Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Шлюб Путіна — розірвано

Автор:

|

Червень 13, 2013

|

Рубрика:

Шлюб Путіна — розірвано

Володимир Путін, президент Російської Федерації (РФ) і його тепер уже колишня дружина Людмила Путіна 6 червня заявили, що їхній шлюб розірвано. Про своє рішення вони повідомили після перегляду балетної вистави «Есмеральда» в Державному кремлівському палаці. Балет написано за мотивами роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». Це був перший спільний публічний вихід пари більш ніж за рік. До цього подружжя виходило разом на люди в день президентських виборів.

Аж дотепер п. Путін завжди з’являвся на публіці з обручкою на правій руці. Каблучка була на його пальці й у першій половині дня 6 червня, коли глава російської держави проводив у Кремлі нараду з проблем освіти. Цей факт підтверджують фотографії прес-служби президента, розміщені на офіційному сайті Кремля.
Після першого відділення Володимир і Людмила Путіни разом покинули залу. І тут раптом стало відомо: президентська пара оголосила про розірвання подружніх стосунків. «Це було нашим спільним рішенням, наш шлюб завершився», — сказав президент Росії в телекамери.
«Я приєднуюся до слів Володимира Володимировича, це справді було нашим спільним рішенням, — підтвердила Людмила Путіна. — Діти наші виросли. Ми майже не бачимося».
«Ми практично не бачимося. У кожного своє життя», — пояснив і собі Володимир Путін.
«Я не люблю публічності, і перельоти для мене – складні. Ми дуже любимо дітей, ними пишаємося, бачимося постійно», — додала п. Путіна. Розповідаючи про доньок, президент РФ наголосив: «Освіту вони отримали в Росії й живуть у Росії постійно».
«Ми з Людмилою Олександрівною назавжди залишимося дуже близькими людьми», — сказав п. Путін. «У нас у всіх дуже добрі стосунки. Я дуже вдячна Володимирові Володимировичу, що він мене досі підтримує. Він дуже піклується про дітей, і вони завжди це відчувають», — зауважила п. Путіна.
Сюжет про розлучення було показано по телебаченню ніби ненароком, наче головна новина — не розлучення першої особи держави, а балет «Есмеральда». Для початку кореспондент запитала в колишнього подружжя Путіних, чи їм сподобався балет і виконавці. На це Людмила Путіна відповідала: «Наш балет досяг пишноти й досконалості. Здається, що актори пурхають». І лише потім журналістка обережно запитала про чутки, які ширяться вже давно: чи живуть разом Володимир і Людмила Путіни. Президент Росії відповідав розслаблено, а його екс-дружина помітно нервувала.
Про колишню половину п. Путіна відомо небагато. Людмила Путіна (у дівоцтві Шкрєбнєва) закінчила школу в Калінінграді, працювала листоношею, учнем токаря, була санітаркою та стюардесою. Вона вийшла заміж за Володимира Путіна в липні 1983 року. 1986-го закінчила Ленінградський державний університет за фахом філолог-романіст. У подружжя дві доньки — Марія й Катерина. Обіймаючи вищі державні посади, Володимир Путін вважав за краще не розголошувати свого особистого життя. Він неохоче й лаконічно відповідав на подібні запитання журналістів. Президент досить рідко з’являвся разом зі своєю дружиною, яка, за його словами, – «непублічна людина».
Закритість сімейного життя перших осіб держави в Росії породжує різні безглузді чутки та здивування іноземців. Наприклад, 2010-го поширилася версія, що п. Путіна пішла в монастир. На початку цього року західних журналістів особливо здивував той факт, що в день ювілею дружини п. Путін був не з нею, а катався з прем’єром Дмитром Медведєвим на лижах у Сочі та зустрічався з новоспеченим росіянином Жераром Депардьє в президентській резиденції на Чорному морі. Також Володимир Путін прийшов на Великоднє богослужіння в храмі Христа Спасителя не з дружиною, як можна було очікувати, а в товаристві Сергія Собяніна, мера Москви, який недавно пішов у відставку.
Закритість життя п. Путіної відбилася й у опублікованому нещодавно рейтинґу 100 найвпливовіших жінок Росії. Вона посіла в ньому лише 41-й рядок, хоча ще торік була на 13-му місці. Відсутність хоч якихось ознак сімейного життя журналісти помітили ще 2010-го, коли подружжя брало участь у переписі населення. Журналістів і переписувачів приймали в нежитловий кімнаті дивного вигляду з примітивними меблями та застарілою технікою. Під час зйомки в Людмили Путіної на руці не було обручки.
У квітні ц. р., під час «Прямої лінії» з росіянами, Володимир Путін не зміг дати відповідь на запитання, чи він почувається щасливим. «Це — філософське питання. Я безмежно вдячний долі та громадянам РФ за те, що вони довірили мені бути президентом Росії. У цьому – усе моє життя, — зізнався він. – Чи достатньо цього для щастя — не знаю».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply